Print
PDF

14'ÜNCÜ GÜN

(28 Haziran 2009 Pazar)

Artık dönüşe başlamak üzere eşyalarımızı hazırladık, Ancona’ya doğru yola çıktık. Limana vardıktan sonra biletimiz alıp feribotun yanında bizi içeri almalarını beklemeye başladık. İçeri en son benim motoru aldılar, artık Türk olduğumdan mı başka bir şeyden mi bilinmez, ama iyi ki Emel’i yer tutması için önceden göndermişim J motoru bıraktıktan sonra yukarı çıktım biraz zorlansam da Emel’i bulmayı başardım. Gemide yemeğimizi yedikten sonra tulumlarımızı serip başladık uyumaya… ama adriyatik’ in ortasında giderken o rüzgarda benim gibi iki kere yüz felci olmuş bir adamın uyuması zor oldu. Kalktım aşağıda uyuyabilecek rahat bir yer aradım, daha önce okuduğum gezi raporlarında resepsiyonun karşısındaki koltuklarda yatan bizim arkadaşları hatırlayınca ve barın oralarda boş koltukları fark edince hemen yukarı çıkıp eşyaları almaya koştum. Veee aşağıdaki saray yavrusu yerimize yerleşiverdik hemencecik J

167

Akşam olunca uyumak için fırsat kollarken şöyle etrafı bir gezeyim dedim, bir de baktım ki biz orada uyumaya çekinirken millet barın, resepsiyonun vs. karşısında fosur fosur olmuş bile… geri döner dönmez hemen duyuruyu yapıyorum “uyku tulumları fora!” J saatlerimizi kurduk ve düzene uyduk…

• 00
    DAY 0
  • 01
    DAY 1
  • 02
    DAY 2
  • 03
    DAY 3
  • 04
    DAY 4
  • 05
    DAY 5